prezent na walentynki dla niej

5 sposobów na to, jak sprawić, by Twoja walentynka poczuła się wyjątkowo

Walentynki to święto, które obchodzi się 14 lutego. Jest to dzień, w którym wszyscy zakochani chcą pokazać swojej drugiej połowie, jak bardzo są dla nich ważni. Jeśli chcesz sprawić, by Twoja walentynka poczuła się wyjątkowo, musisz zadbać o kilka drobiazgów.

Po pierwsze, pamiętaj o tym, żeby być autentycznym. Walentynki to nie jest dobry czas na kłamstwa czy udawanie kogoś, kim nie jesteś. Jeśli chcesz podarować komuś prezent, upewnij się, że jest on dokładnie taki, jaki ta osoba lubi. Nie ma nic gorszego niż prezent, który będzie leżał odłogiem albo będzie przypominał o tym, że kupiłeś go tylko dlatego, żeby coś kupić.

Kolejna rzecz to uważne słuchanie tego, co mówi druga osoba. Czytała/słuchała/oglądała ostatnio jakieś fajne książki/piosenki/filmy? A może marzy jej się jakiś wyjazd w określone miejsce? Pamiętaj o tym i staraj się dopasować prezent do tego. Dzięki temu Twoja walentynka poczuje się doceniona i zauważona.

I wreszcie – postaraj się być oryginalnym! Nie ma nic gorszego niż banalne róże czy czekoladki w ładnym opakowaniu. Jeśli masz już jakiś pomysł na prezent, ale boisz się go zrobić samemu – skorzystaj z usług profesjonalisty. Znajdziecie ich całkiem sporo w internecie i na pewno będziecie zadowoleni z efektu końcowego.

5 sposobów na to, aby Twoja walentynka poczuła się wyjątkowo

Zabierz ją na romantyczną kolację do ulubionej restauracji. Podaruj jej bukiet pięknych róż lub innych kwiatów, a także buteleczkę wina. Pamiętaj o czekoladce lub świątecznym pierniczku na deser!

Zrób dla niej coś wyjątkowego, co sprawi, że poczuje się doceniona i kochana. Możesz zrobić jej masaż relaksacyjny lub kupić voucher do SPA. A może przygotujesz dla niej domowe SPA w ramach prezentu? Walentynki to idealna okazja, aby zabrać swoją drugą połówkę na romantyczny weekend we dwoje. Wybierzcie się do hotelu lub pensjonatu w górach lub nad morzem i cieszcie się sobą bez przeszkód! Prezent na walentynki dla niej.

A może chciałbyś/chciałabyś zabrać ją/go na randkę w ciemno? Zaskocz ją/go tym, że bardzo dobrze się dogadaliście i sprawiło to, że chcecie więcej czasu ze sobą spędzać!

Jak sprawić, by Twoja walentynka poczuła się wyjątkowo?

Zadbaj o to, aby Twój partner miał wolny wieczór. Jeśli masz dzieci, poproś rodzinę lub przyjaciół o ich opiekę. Następnie przygotuj się do wieczoru – umyj się i uczesz, a także znajdź prezent lub drobiazg, którym chcesz obdarować swojego ukochanego.

Podczas kolacji staraj się skupić tylko na sobie nawzajem. Rozmawiajcie o tym, co minęło od waszej ostatniej randki oraz planach na przyszłość. Nie rozpraszajcie się telefonami ani innymi rzeczami – ten wieczór jest dla was!

Po kolacji proponuj spacer lub inną aktywność, którą lubicie robić razem. W ten sposób będziecie mogli się lepiej poznać i porozmawiać o swoich ulubionych tematach. Pamiętaj też o czułych gestach – dotykaniu, całowaniu i głaskaniu swojego partnera.

Na koniec wróćcie do domu i… cieszcie się sobą! Uprawiajcie seks tak, jak lubicie – bez żadnych ograniczeń czy barier. Bawcie się dobrze i cieszcie każdym momentem!